Strategjia

Kompanitė ne ē'do moment gjenden para sfidave tė shumta nė rrugėn e krijimit, rritjes, qendrueshmerise dhe pėrfitimit tė qėndrueshėm. Tregu aktual, si njė ambient dinamik dhe kompetitiv i bėn kėto sfida edhe mė tė mėdha. Galactic Group (AAC Group) eshte krijuar dhe ka arritur tė zhvillohet nė kėtė treg dhe synon qė tė arrije me tejn kėtė rrugė suksesi edhe nė tė ardhmen. Pėr tė arritur kėtė objektiv, Galactic Group (AAC Group) do tė vazhdojė tė realizojė strategjitė e biznesit dhe tė mbėshtetet nė praktika konkuruese pėr tu pėrshtatur tregut tė dinamik te biznesit.

Strategjitė tona kryesore tė biznesit janė : Identifikimi i tregjeve mė me atraktive dhe tė pėrshtatshėm pėr produktet dhe shėrbimet e kompanive tona. Pėrzgjedhje dhe pėrdorim efektiv i burimeve njerėzore tė kompanisė. Gjetja e partnerėve tė duhur dhe energjikė pėr njė sukses afatgjatė.Shpėrndarja sa mė efektive e investimeve pėr tė siguruar autonomi dhe minimizuar efektin nga zhvillimet e tanishme dhe te ardhshme ku ne operojmė. Njė organizim sa mė efektiv i proceseve prodhuese e tė shėrbimit dhe tė aspekteve tė marketingut. Mbajtja e njė situate solide ekonomike tė grupit. Pozicionim strategjik nė treg qė siguron pėrshtatje e fleksibilitet mė tė madh nė rastet e ndryshimeve nė kushtet e tregut.