Profili

Galactic Group (AAC Group) ėshtė njė kompani qė menaxhon kapitale dhe projekte te ndryshme te shoqerive pjese perberese te grupit tė cilat operojnė nė fusha tė ndryshme tė ekonomisė si ndėrtim, arsim, media, pasurive te palujtshme, sherbime etj. Nė kėtė mėnyrė Galactic Group (AAC Group) qė prej krijimit eshte ideuar per te qene nje ndėr grupet mė tė rėndėsishėm qė ushtrojnė aktivitetin nė tregun Shqiptar per te duke arritur nivele tė larta arritjes ne ē'do fushe qe ne operojme duke ofruar shėrbime nė parametra bashkekohore dhe inovativ. Zhvillimi i projekteve qė nga studimi e deri nė perfundim zė vend tė rėndėsishėm ne Galactic Group (AAC Group). Pėr shėrbimet dhe projektet Galactic Group (AAC Group) mbėshtetet nė burime njerėzore, konsulence financiare, teknologjike dhe implementuese nga shoqerite perberese te grupit. Disponimi i njė baze tė gjerė i kompanive mė tė suksesshme dhe me eksperiencė nė treg dhe koordinimi i burimeve nė dispozicion e bėn Galactic Group (AAC Group) te shoh me besim te ardhmen per te qene nje lider ne fushat ku operojme nė ekonominė Shqiptare.

Gjatė viteve tė ardhshėm Galactic Group (AAC Group) do ti japė pėrparėsi adoptimit tė standarteve tė etikės nė marrėdhėniet e biznesit, investimeve pėr mbrojtjen e mjedisit, investimeve pėr zhvillimin inovativ ne fushat ku aktualisht operojme ose ne fushat ku ne mendojme te zgjerohemi ne te ardhmen. Kjo strategji do tė krijojė edhe themelin e objektivave dhe etikės sė Galactic Group (AAC Group) pėr tė siguruar jo vetėm suksesin financiar por edhe pėr tu kthyer nė njė faktor tė rėndėsishėm pėr zhvillimin pozitiv dhe pėrgatitjen e tregut Shqiptar pėr integrimin nė ekonominė globale.