Misioni

Tė behemi grupi mė i suksesshmen I tregut Shqiptar duke pasur njė pėrhapje si nė planin teritorial ashtu edhe nė atė tė investimeve nė sektorėt ne te cilet operojme duke synuar sherbime cilesore, fitime tė qėndrueshme dhe jetėgjatėsi nė treg.