AAC Immobiliare sh.p.k

Agjensia "A.A.C IMMOBILIARE", pjese e Shoqerise AAC Sh.p.k. vjen prane jush me nje aktivitet te ri I cili operon ne tregun e pasurive te paluajtshme/patundshme e ju ofron per shitje, blerje si dhe per qeramarrje-qeradhenie: troje, toke bujqesore, toke pyll, toke ne zonat turistike dhe industriale, apartamente te reja dhe te vjetra, shtepi, vila, hotele, restorante, lokale, dyqane, magazina, garazhe, ambiente zyrash per qera dhe shitje dhe shume e shume te tjera si keto.

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Synimet tona jane te shumta dhe me prirje te medha,qellimi jone kryesor eshte te orientojme qytetatet drejte asaj qe ju sjell atyre me teper siguri dhe perfitime. Agjensia jone ju siguron shitjen, blerjen apo dhe rastet e qerase ne kohen me te shkurter dhe me te vlefshme per ju. Ju sigurojme zgjidhjen e problemeve tuaja qe u mundojne aq shume per ti zgjidhur. Zgjedhja juaj – detyrimi yne. Si nje nga synimet kryesore te kesaj agjensie eshte edhe informimi i klienteve potenciale me informacionin e plote me te gjitha ofertat qe disponojme si firme ndertimi si dhe ndermjetesimi ne shitjen, blerjen apo dhenien, marjen me qera te pasurive te paluajteshme qe mund te zoteroje gjithsecili.

Tė gjesh njė shtėpi tė re apo njė pronė ashtu siē e kerkoni ju nuk ėshtė e lehtė, pėr mė tepėr nė kushtet e njė tregu jo shumė tė qartė. "A.A.C IMMOBILIARE" ėshtė kėtu qė ėndrrat tuaja t’i bėjė realitet. Ne duam t’ju shoqėrojmė hap pas hapi drejt zgjedhjes sė shtėpisė suaj, duke ju mbėshtetur, kėshilluar e mbi tė gjitha duke qenė nga ana juaj, blerės, shitės e investitore, sepse mė e rėndėsishme se gjithēka pėr ne ėshtė korrektesia dhe profesionalizmi. Ne jemi pranė jush pėr t’ju pėrgjigjur pyetjeve tuaja, nevojave tuaja dhe pėr tė pėrligjur pritshmėrinė tuaj. Ne e dime qe shitja apo blerja e shtepise eshte nje ngjarje e rendesishme ne jeten tuaj. Ajo perfaqeson nje nga investimet me te medha dhe me me vlera qe ju mund te beni ne jete, por pikesynimi jone eshte qe ta bejme kete sa me te lehte qe ne mundemi duke ju ofruar njė shėrbim tė plotė e tė detajuar qe ju te zgjidhni rrugen me te mire dhe me vendimin tuaj te ndjeheni vertet komode dhe te sigurte ne vitet qe pasojne.

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ndermjeteson ne;

  • Shitje-blerje tė apartamente tė reja tė pėrfunduara dhe apartamenteve ekzistuese.
  • Prenotim apartamentesh tė reja, duke bashkėpunuar me firma serioze ndėrtimi.
  • Dhėnien,marrjen me qira tė apartamenteve e vilave, pėr banim e zyra.
  • Shitje-blerje tė trojeve industriale gjatė rrugeve interurbane Durrės-Lushnje-Fier-Berat etj...
  • Shitje-blerje te trojeve pėr vila ne zonėn turistike te: Divjakes, Ardenices, Kolonjes etj...
  • Shitje-blerje apo dhėnieShitje-blerje apo dhėnie me qira tė dyqaneve, lokaleve,restoranteve,hoteleve, magazinave etj.
Na lejoni ne t’ju ndihmojme te investoni kapitalin tuaj. Per me shume informacione rreth pronave ne shqiperi mos hezitoni te na kontaktoni nepermjet e-mail ose numrave te telefonit tone ose te na vizitoni ne zyren tone "A.A.C IMMOBILIARE" ose ne webside www.aacimmobiliare.com