Struktura

Struktura Organizative
Galactic Group ofron njė gamė tė gjerė shėrbimesh nėpėrmjet departamenteve dhe kompanive tė saj tė asociuara. Departamentet e Galactic Group janė si me poshtė:

 • ARKITEKTURA & INXHINIERIA CIVILE
 • MENAXHIMI FINANCIAR
 • JURIDIK
 • MARKETINGUT STRATEGJIK DHE MANAXHIMIT TE PROJEKTEVE
 • MANAXHIMI I BURIMEVE NJEREZORE & ZHVILLIMIT TE KAPITALIT NJEREZOR
 • MAREDHENIET ME PUBLIKUN

Zhvillimi i Stafit (Kapitalit Njerėzor)
Cilėsia dhe pėrkushtimi janė mjetet tona mė tė mira dhe mė tė sigurta pėr tė pasur sukes nė ēdo marrėdhėnie biznesi qė ne kryejmė me klientėt dhe partneret tanė. Stafi ynė ėshtė i pėrkushtuar pas cilėsisė dhe ėshtė profesionalisht i kualifikuar tė dale me sukses nė ēdo projekt biznesi. Filozofia jonė nė zhvillimin e stafit bazohet nė tri shtylla:

 • Rekruto mė tė Mirin
 • Trajno mė tė Mirin
 • Mbaj mė tė Mirin

Vlerat Thelbesore
Vlerat Thelbėsore tė Galactic Group pėrfaqėsojnė besimin tonė tė pėrbashkėt midis tė gjitha bizneseve tona nė ēdo fushė qė ne operojmė. Ato na mbėshtesin nė mėnyrėn tone tė tė berit biznes, tė trajtimit tė aksionerėve tanė dhe se si ne punojmė me njeri-tjetrin si kolegė.

 • Rrespekt
 • Integritet
 • Inovacion
 • Bashkėpunim
 • Ekselencė
 • Pėrkushtim
 • Besim